NEW STEP BY STEP MAP FOR تب چیست

New Step by Step Map For تب چیست

New Step by Step Map For تب چیست

Blog Article

همچنین می‌توانید بعد از مشورت با پزشک خود، به شکل مکمل لوریک اسید را نیز مصرف کنید.

گفتیم که علاوه بر درمان های پزشکی و دارویی می توان از مواد طبیعی مانند یخ، نمک، آبلیمو و… استفاده کرد. این درمان ها با عنوان درمان تبخال خانگی شناخته می شوند که در موارد زیادی هم مفید هستند. امیدواریم این مطلب برای درمان تبخال به شما کمک کند…

دلیل ابتلا به سرطان پروستات؛ انواع این بیماری و روش های درمان آن

نکته ای که باید به آن توجه کنید این است که یخ را به طور مستقیم روی محل تورم قرار ندهید و حتما از یک پارچه یا کیسه تمیز به عنوان پیچش آن استفاده کنید. دقت داشته باشید که این پوشش تمیز و ضد عفونی باشد تا خود باعث عفونت جدیدی در محل زخم نشود!

راهنمای جامع لباس پوشیدن به سبک ویکتوریایی مدرن برای خانم‌ها

همچنین سیر شامل ترکیب ضدویروسی آژونه نیز هست. برای گرفتن بهترین نتیجه از این روش درمانی، باید:

علاوه بر آن می توانند به بدن شما در جهت بهبودی هر چه سریع تر کمک کنند!

برای سه یا چهار بار در روز می‌توانید کیسه‌های چای بادرنجبویه درمان تب دکتر ضیایی و یا روغن آن را روی موضع تبخال بمالید.

دکترتو یک وب‌سایت سلامت‌محور است که از سال ۱۳۹۵ فعالیت خود را در بازار سلامت الکترونیک ایران آغاز کرده‌است. ما در کنار فعالیت به عنوان یک مرجع نوبت‌دهی پزشکان، سعی می‌کنیم با تولید مقاله‌های علمی و معتبر در حوزه پزشکی در مجله سلامت دکترتو، دانش عمومی جامعه را نسبت به مسائل سلامت افزایش دهیم.

هرپس تناسلی یا تبخال تناسلی یک بیماری مقاربتی است که برای تشخیص و درمان آن باید به دکتر مراجعه کنید. علائم هرپس را که می‌شناسید! اگر با هر یک از این علائم مواجه شدید، چه در خود و چه در شریک جنسی خود، باید به دکتر اورولوژیست برای مردان و به دکتر زنان برای خانم‌ها مراجعه کنید.

استفاده از مایعات داغ باعث جلوگیری از گرفتگی بینی می‌شود و از کم‌آبی بدن جلوگیری خواهد کرد. جلوگیری از گرفتگی بینی سبب از بین رفتن التهابات درون سینوس می‌شود و در نتیجه شما می‌توانید در مدت‌زمان کوتاه‌تری درمان خانگی تب و لرز در بزرگسالان را در منزل انجام دهید.

ویدئو خواص درمانی سماق: فهرستی شگفت انگیز برای سلامتی شما

رابطه‌ی جنسی داشتن با کسی که به این بیماری مبتلا بوده‌است.

فردی که سابقه بروز تبخال را دارد، باید از غذاهایی که دارای سطوح بالایی از آرژینین هستند، اجتناب کند.

Report this page